Dodaj ogłoszenie

Dam pprace w sklepie - dział mięsny

Praca w Pomorskie Pełny etat

Oferuję pracę na stanowisko sprzedawca na dziale mięsnym w sklepie spożywczym.

Wymagania:

książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia mile widziane doświadczenie w handlu gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 6-14 i 13:45 - 21:45) dobra znajomość języka polskiego wysoka kultura osobista umiejętność pracy w zespole uczciwość i pracowitość

Obowiązki:

obsługa klienta dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy/w sklepie wykładanie towarów praca na kasie fiskalnej dbanie o ekspozycję towarów bieżące uzupełnianie towarów na półkach odbieranie towaru itp.

Oferujemy :

stawka 24zł za godzinę na rękę , po miesiącu 25 zł netto praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty i niedziele handlowe(6-14 i 13.45-21.45) stała współpraca umowa zlecenie

Lokalizacja

Żukowo

Informacje

  • Praca w Pomorskie
  • Kategoria: Sprzedaż
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 24 zł netto/h
  • Rodzaj pracy: Pełny etat