Dodaj ogłoszenie

Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

Praca w Dolnośląskie Inny

Szukam osoby do wprowadzania nowych produktów do sklepu internetowego
działającego na platformie OpenCart. Doświadczenie z tym
oprogramowaniem jest mile widziane, ale niekonieczne, ponieważ jest ono
intuicyjne i łatwe w obsłudze.
Zakres obowiązków:
1. Uzupełnianie danych produktowych: Wprowadzenie podstawowych
informacji o produktach.
2. Formatowanie opisów: Poprawne formatowanie opisów produktowych z
użyciem narzędzia do edycji tekstu w HTML.
3. Przygotowanie i dodawanie zdjęć: Przygotowanie i wrzucanie zdjęć
produktowych do sklepu.
4. Optymalizacja SEO: Duża dbałość o SEO, w tym:
- Linkowanie
- Formatowanie treści
- Poprawne nazwy plików
- Atrybuty alt zdjęć
Warunki rozliczenia:
- Rozliczenie per produkt lub per godzina.
- Obecnie do wprowadzenia jest około 100 produktów.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zleceniem i uważasz, że sprostasz
powyższym wymaganiom, prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z
informacjami o swoich umiejętnościach i doświadczeniu. Czekamy na Twoje
zgłoszenie!

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Rodzaj pracy: Inny