Dodaj ogłoszenie

Magazynier

Praca w Mazowieckie Pełny etat

Opis

Pracownik Magazynowy z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Dybów Kolonia koło Radzymina

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika magazynowego z uprawnieniami UDT do pracy przy kompletacji towarów. Praca na pełny etat, na umowę o pracę do końca października, z możliwością przedłużenia.

Praca dostępna od zaraz.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 39,90 zł brutto za godzinę
• Liczba godzin pracy: 176-184 godzin miesięcznie

Wymagania:

• Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
• Doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

• Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami
• Obsługa wózków widłowych
• Praca na magazynie wysokiego skladowania
• Utrzymanie porządku w magazynie

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: k.marczyk@grhpolska.com

Lokalizacja

Radzymin

Informacje

  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Logistyka
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 6400-7400
  • Rodzaj pracy: Pełny etat