Dodaj ogłoszenie

DYSPOZYTOR W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

Praca w Łódzkie Pełny etat

FoodTankers to szwedzka firma logistyczna o ugruntowanej pozycji na rynku w branży transportowej, specjalizująca się w dziedzinie transportu spożywczych płynów przy użyciu wyspecjalizowanego taboru. Główna siedziba mieści się w szwedzkim Karlshamn, ponadto ma również oddziały w Polsce (Posada – woj. łódzkie) oraz na Węgrzech.
Naszymi klientami są międzynarodowe firmy z branży spożywczej. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko DYSPOZYTORA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Codzienna współpraca z podwykonawcami, kierowcami i spedytorami w zakresie realizowanych zadań (m.in. planowanie zadań transportowych, kontrola tachografów, wsparcie kierowców szczególnie w przypadku problemów logistycznych czy technicznych)
• Raportowanie aktywności w systemie i telefonicznie
• Koordynowanie zleceń transportowych na trasach międzynarodowych
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji usług transportowych

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
• Kompleksowy proces wdrożenia
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
• Dofinansowanie do zajęć sportowych

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość aktualnych przepisów transportowych
• Biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego)
• Umiejętności analityczne
• Elastyczność oraz dyspozycyjność
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu MS Office

Lokalizacja

Posada

Informacje

  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Logistyka
  • Wymagane wykształcenie Wyższa edukacja
  • Rodzaj pracy: Pełny etat