Dodaj ogłoszenie

Magazynier, kierowca kat C+E

TAGO DYSTRYUCJA SP. Z O.O.
Praca w Łódzkie Pełny etat

Opis

Twój zakres obowiązków

Dostarczanie towarów zgodnie z dyspozycją działu logistycznego

Wykonywanie przewozu towarów przy pomocy pojazdu ciężarowego lub dostawczego

Wykonywanie wszystkich czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem

Obsługa wózków widłowych

Raportowanie dotyczące ewentualnych awarii lub problemów technicznych z pojazdem

Cykliczna kontrola stanów magazynowych

Praca na magazynie kiedy np. brak kursu

Utrzymywanie czystości i porządku w magazynie oraz na terenie firmy

Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i pracownikami firmy

To oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Narzędzia niezbędne do realizacji zadań

Praca w miłej, nie korporacyjnej atmosferze, w pomocnym zespole

Wymagania

Nasze wymagania

prawo jazdy kat. C+E

Doświadczenia w pracy jako kierowca

Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zdolności do pracy pod presją czasu i umiejętność radzenia sobie ze stresem

Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Sprawność fizyczna umożliwiająca załadunek i rozładunek towaru

Lokalizacja

łódź

Informacje

  • TAGO DYSTRYUCJA SP. Z O.O.
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Logistyka
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Rodzaj pracy: Pełny etat