Dodaj ogłoszenie

zatrudnimy terapeutę Integracji Sensorycznej

Praca w Mazowieckie Część etatu

Opis

Dołącz do naszego zespołu!
Poszukujemy Terapeuty Integracji Sensorycznej.
Jeżeli masz zamiłowanie do pracy z dziećmi, chcesz wzbogacić swój warsztat pracy o możliwość szkolenia się i pracy wśród specjalistów fizjoterapii, osteopatów, logopedów, pedagogów i psychologów, ta oferta jest dla Ciebie.
Oczekujemy:
- ukończonych studiów kierunkowych
- certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje do prowadzenia diagnozy i terapii SI.
Oferujemy Ci:
- umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- normowany czas pracy,
- duże zaplecze Pacjentów,
- elastyczność w wyborze dni i godzin pracy,
- nabycie cennego doświadczenia z zakresu terapii dzieci w różnym wieku,
- pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów,
- możliwość refundacji szkoleń specjalistycznych.
Twoje zadania:
- samodzielne prowadzenie terapii SI
- przeprowadzanie i opisywanie diagnoz SI
- prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjenta (dotyczy fizjoterapeutów)

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?
Napisz do nas: fizjomed.nasielsk@gmail.com, zadzwoń 508 338 756 lub zostaw swoje CV ul. Gwiaździsta 8 Nasielsk.

Wymagania

studia kierunkowe: fizjoterapia, lekarska, logopedia, psychologia lub pedagogika
uprawnienia terapeuty SI

Lokalizacja

Nasielsk

Informacje

  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Opieka zdrowotna
  • Wymagane wykształcenie Wyższa edukacja
  • Rodzaj pracy: Część etatu