Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. Logistyki

Praca w Pomorskie Pełny etat

Opis

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Logistyki będziesz odpowiedzialny za planowanie, koordynowanie i nadzorowanie wszystkich aspektów logistyki w firmie. Twoim celem będzie zapewnienie efektywności operacyjnej i terminowej realizacji zleceń.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Planowanie i koordynacja: Organizowanie transportu, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego, w celu zapewnienia terminowej dostawy towarów.
Monitorowanie przesyłek: Śledzenie i monitorowanie przesyłek na każdym etapie, aby zapewnić ich bezpieczne i terminowe dostarczenie.
Dokumentacja: Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji transportowej i logistycznej.
Współpraca z dostawcami i klientami: Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i klientami, rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych.
Optymalizacja procesów: Analizowanie procesów logistycznych i wdrażanie usprawnień w celu zwiększenia efektywności operacyjnej.

Wymagania

Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z logistyką, transportem lub zarządzaniem łańcuchem dostaw.
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie.
Znajomość branży: Znajomość przepisów transportowych i celnych, doświadczenie w organizacji transportu morskiego będzie dodatkowym atutem.
Umiejętności komunikacyjne: Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno z dostawcami, jak i z klientami, biegła znajomość języka angielskiego.
Organizacja pracy: Doskonałe umiejętności organizacyjne, zdolność do pracy pod presją czasu i multitasking.
Znajomość narzędzi: Biegła obsługa komputera, znajomość systemów ERP oraz programów MS Office.
Dokładność i terminowość: Terminowość, dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Co oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Udział w interesujących projektach logistycznych i transportowych.
Prywatną opiekę zdrowotną.
Lekcje języka angielskiego.
Kartę Medicover sport.

Dodatkowe informacje

Jak aplikować:
Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na adres kariera@mg-cat.pl z tytułem "Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki".

Administratorem Twoich danych osobowych jest MG Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Gdyni przy ul.Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia adres e-mail: biuro@mg-cat.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to swoją zgodę w treści swojej aplikacji.

Lokalizacja

Gdynia

Informacje

  • Praca w Pomorskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Rodzaj pracy: Pełny etat