Dodaj ogłoszenie

Magazynier-operator wózka widłowego/Wrocław/1 zmiana

Praca w Dolnośląskie Pełny etat

Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group. Dla naszego klienta, lidera w swojej branży. Profil firmy: Dystrybucja materiałów z tworzyw sztucznych i aluminium

Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier-operator wózka widłowego

Lokalizacja: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Oferujemy:
*początkowo umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), docelowo stałe zatrudnienie bezpośrednio
*Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16, 40h tygodniowo/168h miesięcznie
*wynagrodzenie 5000 zł brutto miesięcznie

Zadania:
*przyjmowanie dostaw
*kompletacja zamówień na produkcji
*wydawanie towaru z z magazynu z użyciem wózka widłowego
*obsługa wózka widłowego Hangcha, a także obsługa maszyn i urządzeń magazynowych (piła pionowego cięcia, piła poziomego cięcia)
*wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez przełożonego, pracownik nie tylko wykonuje swoją pracę za pośrednictwem wózka widłowego, *często pojawia się praca fizyczna (przekładanie towarów z miejsca na miejsce, docinanie dużych formatów materiałów za pomocą piły tnącej)

Wymagania

*doświadczenie w pracy na magazynie
*doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i umiejętność przewożenia towarów, układania go na regałach, rozładunku i załadunku towaru na *samochody ciężarowe
*uprawnienia UDT na wózki widłowe

Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Operator" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Praca fizyczna, Produkcja
  • Wynagrodzenie: 5000 ZŁ brutto
  • Rodzaj pracy: Pełny etat