Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży i aplikacji

Praca w Kujawsko-pomorskie Pełny etat

Opis

Zakres obowiązków:

Profesjonalne doradztwo, wsparcie i budowanie relacji z klientami
Organizacja szkoleń i demonstracji analizatorów dla instytucji naukowych i branży przemysłowej
Przygotowanie ofert handlowych
Przeprowadzanie pomiarów próbek
Udział w wydarzeniach branżowych

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe - preferowane chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna lub pokrewne (obowiązkowe)
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (obowiązkowe)
Doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowo-kontrolnych, sprzętu laboratoryjnego, innych złożonych urządzeń przemysłowych lub w sprzedaży w branży technicznej (przynajmniej 1 rok)
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, analityczne myślenie, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny )
Gotowość do wyjazdów służbowych po całej Polsce

Informacje

  • Praca w Kujawsko-pomorskie
  • Kategoria: Sprzedaż
  • Rodzaj pracy: Pełny etat